تجهیزات آشپزخانه صنعتی, تجهیزات رستوران, کباب پز صنعتی

خط پخت تمام اتوماتیک کباب کوبیده

در دنیای پر سرعت امروزی، نیاز به وسایل پخت و پز تمام اتوماتیک بسیار اهمیت دارد. دستگاه خط پخت تمام اتوماتیک کباب کوبیده به عنوان نمونه ای عالی از چنین دستگاه های اتوماتیک متمایز است. این دستگاه با قابلیت های نوآورانه ای که دارد، فرآیند سیخ زدن کباب را آسان تر، سریع تر و کارآمدتر می کند. محصول نام برده شده دارای شمارنده سیخ و قابلیت تنظیم وزن گوشت است . در ادامه این مقاله همراه ما بمانید تا بیشتر به بررسی دستگاه خط پخت تمام اتوماتیک کباب کوبیده بپردازیم.

معرفی دستگاه خط پخت تمام اتوماتیک کباب کوبیده

خط پخت تمام اتوماتیک کباب کوبیده، دستگاهی است برای سیخ کردن کباب و پخت کامل کباب بدون این که دست دخالتی داشته باشد. این محصول کاملا مکانیزه، اغلب در  تالارهای پذیرایی و آشپزخانه های بزرگ صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. خط پخت شامل دو قسمت است در قسمت اول خط؛ گوشت چرخ می شود و برای کباب توسط دستگاه بر روی سیخ های کباب قرار می گیرد. در بخش دوم؛ سیخ های آماده به صورت خودکار پخته می شود. سرعت این محصول به طور معمول بین 500 تا 800 سیخ کباب کوبیده در ساعت است.

خط پخت تمام اتوماتیک کباب کوبیده

خط پخت تمام اتوماتیک کباب کوبیده 

نحوه کار با دستگاه خط پخت کباب کوبیده

در دستگاه خط پخت تمام اتوماتیک کباب کوبیده، ابتدا باید مایع یا موارد اولیه کباب آماده شده را در مخزن گوشت قرار دهید. بعد از این که دستگاه شروع به کار کرد، سیخ های کباب به صورت خودکار خارج می شوند و کانوایر شروع به سیخ گیری کباب می کند. بعد از آماده شدن، در جای مناسب خود قرار می گیرند. گوشت بر حسب وزن تعیین شده، به صورت خودکار بر روی سیخ قرار می گیرد. در مرحله بعدی سیخ هایی که آماده شده اند، روی قلاب های مخصوص کباب پز قرارداد می گیرند و پس از پخت، به طور خودکار در سینی خروجی کباب قرار خواهند گرفت. در این زمان می توانید کباب های آماده را بردارید.

مشاهده بیشتر . . .
خورش پز صنعتی

مشخصات دستگاه  خط پخت پکباب کوبیده

دستگاه خط پخت تمام اتوماتیک کباب کوبیده، با مشخصات درجه یک طراحی شده است که دوام و کارایی دستگاه را  تضمین می کند. از مشخصات مهم این دستگاه می توان به ظرفیت 800 سیخ در ساعت، قابلیت انتخاب کردن وزن سیخ ها، بدنه استیل ضد زنگ، مصرف گاز بر ساعت ۷ .۳ متر مکعب، ابعاد 210, 100, 200 اشاره کرد . همچنین بهتر است بدانید؛ محصول نام برده شده از دو قسمت اصلی سیه کشی و واحد پخت، تشکیل شده است.

ویژگی ها و مزایا دستگاه خط پخت تمام اتوماتیک کباب کوبیده

این محصول همانند دیگر تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و رستوران های بزرگ، یک سری مشخصات کلیدی دارد. همین ویژگی ها نیز موجب محبوبیت بیشتر دستگاه خط پخت تمام اتوماتیک کباب کوبیده شده است. در ادامه این مطلب با ویژگی های این دستگاه بیشتر آشنا خواهید شد.

·       حذف نیروی انسانی

خط پخت تمام اتوماتیک کباب کوبیده به گونه ای طراحی شده که نیاز به نیروی انسانی ماهر را از بین برده است و در نتیجه سرعت و کارایی کار را افزایش می دهد.

·       افزایش بهداشت و سلامت

دستگاه نام برده شده با از بین بردن تماس دست کارکنان با گوشت، بهداشت و سلامت مواد غذایی را در رستوران ها و آشپزخانه ها به میزان قابل توجه ای بهبود بخشیده است.

·       مصرف بهینه گاز

دستگاه خط پخت کباب کوبیده برای مصرف بهینه گاز طراحی شده است که باعث افزایش سودآوری می شود. از این طریق هم می توانید در هزینه های مصرف گاز، به میزان قابل توجهی صرفه جویی کنید.

ویژگی ها و مزایا دستگاه خط پخت تمام اتوماتیک کباب کوبیده

ویژگی ها و مزایا دستگاه خط پخت تمام اتوماتیک کباب کوبیده

·       طراحی فشرده

طراحی آشپزخانه صنعتی در فضای فشرده دستگاه خط پخت کباب کوبیده تضمین کرده که حداقل فضای آشپزخانه را اشغال می کند. با این وجود می توانید سازماندهی بهتری در فضای آشپزخانه خود داشته باشید.

مشاهده بیشتر . . .
خرید و سفارش هود استیل صنعتی

·       تطبیق پذیری

این محصول می تواند کباب هایی از 75 تا 150 گرم بپزد و برای نیازهای مختلف، همه کاره باشد.

·       طراحی کاربر پسند

طراحی ساده و عملکرد آسان دستگاه یادگیری و استفاده از آن را آسان تر می کند. حتی با یک جلسه آموزشی 2 ساعته، می توان با دستگاه کار کرد.

قسمت های مهم دستگاه خط پخت تمام اتوماتیک کباب کوبیده

دستگاه خط پخت تمام اتوماتیک کباب زن کوبیده از قسمت های مهمی تشکیل شده که به عملکرد بهتر دستگاه بسیار کمک می کند و آن را به یک گزینه محبوب و مناسب برای آشپزخانه های صنعتی تبدیل کرده است. حال به بررسی بخش های تشکیل این محصول می  پردازیم.

1.    مکانیزم عملیات

دستگاه خط پخت کباب کوبیده از طریق سیخ گیر هیدرولیک با مکانیزم گرمایشی که توسط المنت برقی تغذیه می شود، کار می کند. همچنین این محصول شامل یک کباب پز تابشی اتوماتیک است که توسط یک پنل کنترل هوشمند با هسته PLC کنترل می شود.

2.    جای سیخ

جای سیخ دارای ظرفیت حداقل 500 سیخ 65 سانتی متری است. پس از راه اندازی دستگاه، فیدر سیخ ها را از روی نگه دارنده بلند کرده و روی قلاب های متحرک قرار می دهد.

3.    کباب پز

در قسمت کباب پز دو شعله تابشی به صورت عمودی قرار داده شده است که از پخت یک نواخت و هم زمان دو طرف کباب کوبیده اطمینان حاصل می کند. سپس کباب های پخته شده به طور خودکار در سینی خروجی تخلیه می شوند.

4.    پنل کنترل هوشمند

عملکرد دستگاه خط پخت کباب کوبیده توسط یک پنل کنترل هوشمند با هسته PLC کنترل و اجرا می شود.

قسمت های مهم دستگاه خط پخت تمام اتوماتیک کباب کوبیده

قسمت های مهم دستگاه خط پخت کباب

قیمت دستگاه خط پخت تمام اتوماتیک کباب کوبیده

دستگاه مورد نظر امکان آماده سازی و سیخ زدن کباب کوبیده در حجم زیاد با کیفیت بالا و نیروی کار کم تر در کم ترین زمان ممکن را دارد. این موضوع نشان دهنده ویژگی و مزیت استفاده از تکنولوژی در ساخت تولیدات است . در کنار تمام این قابلیت ها و ویژگی های خاص، قیمت خط دستگاه پخت تمام اتوماتیک کباب کوبیده نیز بسیار مقرون به صرفه است.

مشاهده بیشتر . . .
آشنایی با ماشین ظرف شویی صنعتی 1000 و 2000 قطعه صنایع سردسازی

البته دقت داشته باشید؛ به طور کلی برای قیمت این دستگاه نمی توان مبلغ دقیقی را بیان کرد زیرا نرخ آن به عوامل مختلفی همچون جنس، برند، کیفیت و… بستگی دارد. شما می توانید با کارشناسان سایت صنایع سردسازی تهران ارتباط برقرار کنید و برای اطلاع از قیمت ها مشاوره رایگان بگیرید .

سخن پایانی

همان  طور متوجه شدید؛ دستگاه خط پخت تمام اتوماتیک کباب کوبیده یک دستگاه پرکاربرد و مفید است که فرآیند پخت کباب را سریع تر می کند. محصول نام برده شده دارای بدنه مقاوم، ضد زنگ و خدمات پس از فروش نیز است. در واقع این یک مکمل ضروری برای هر آشپزخانه تجاری، پادگان ها، بیمارستان ها و تالارها به شمار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *