سردخانه

ساخت سفارشی یخچال ویترینی

یکی از ملزومات اساسی کسب و کارهایی که با مواد خوراکی سروکار دارند، بدون شک تجهیزات برودتی است. یخچال هایی بزرگ، مجهز و جادار از اصلی ترین نیازهایی است که باید به خوبی برطرف شود. بسته به نیاز و وسعت کسب و کار، ممکن است انواع مختلفی از یخچال ها لازم آید. در برخی موارد بنا به ابعاد دلخواه، باید یخچال را به صورت اختصاصی سفارش داد. اما ممکن است هزینه های زیادی را در پی بیاورد. در این مطلب برای شما بهترین روش ساخت سفارشی یخچال ویترینی معرفی خواهد شد. با خیالی آسوده از قیمت خوب و کیفیت بالا می توانید یخچال مورد نیاز خود را سفارش دهید.

یخچال ویترینی سفارشی در ابعاد دلخواه

یخچال ویترینی سفارشی در ابعاد دلخواه

یخچال ویترینی چگونه یخچالی است؟

این یخچال در دسته محصولات برودتی صنعتی قرار می گیرد. معمولا بدنه یخچال از مواد اولیه باکیفیت و فلزات مقاوم ساخته می شود تا در برابر رطوبت و شرایط محیطی دچار آسیب نشود. قدرت برودت و خنک کنندگی بالای این یخچال ها باعث می شود که بتوان انواع مواد خوراکی را داخل آن نگهداری کرد. یک خوبی و مزیتی که این مدل از یخچال ها نسبت به دیگر محصولات برای صاحبین مشاغل دارد، این است که نمای این یخچال ها شیشه ای است. در نتیجه هر محصولی که در یخچال قرار بگیرد به راحتی قابل مشاهده خواهد بود و این مسئله برای صاحبین مشاغل مفید است. بسته به مدل و نیاز فرد، موتور این یخچال ها می تواند در کنار یا زیر آن تعبیه شود.

انواع یخچال ویترینی کدام است؟

به طور معمول این یخچال ها در دو مدل خوابیده و ایستاده عرضه می شوند. اما ابعاد کلی را می توانید بنا بر نیاز خود به سازنده اعلام کنید. سپس ساخت سفارشی یخچال ویترینی با توجه به نیاز شما صورت می پذیرد. همچنین می توانید مدل آن را نیز مدنظر قرار دهید.

ساخت سفارشی یخچال ویترینی اختصاصی

ساخت سفارشی یخچال ویترینی اختصاصی

یخچال ویترینی ایستاده

همانطور که از نام این محصول پیدا است، شکل ظاهری آن به صورت ایستاده خواهد بود. به همین خاطر معمولا به فضای کمتری نیاز دارد و می توان بنا به ابعاد فضا این یخچال را در هر اندازه ای سفارش داد. یخچال های ویترینی ایستاده می توانند از تعداد طبقات و درب هایی مختلف تشکیل شوند. با توجه به نیاز شما به فضای مورد نیاز از یخچال می توانید محصول را به صورت تک درب و یا چند درب سفارش دهید. درب این محصولات از شیشه هایی مقاوم و با ضخامت تولید می شود که در برابر برودت و شرایط محیطی بسیار مقاوم است.

مشاهده بیشتر . . .
سفارش ساخت یخچال پرده هوا فروشگاهی

یخچال ویترینی خوابیده

این مدل برخلاف محصول قبلی، به صورت خوابیده طراحی شده است. یعنی حجم و فضای بیشتری را اشغال می کند و به محیط بیشتری برای قرار گیری نیاز دارد. اما به همان اندازه نیز فضای بیشتری را جهت قرار دادن مواد غذایی درون خود دارد. حجم گنجایش این یخچال ها بسیار زیاد است و از نظر برودتی قدرت بیشتری نسبت به مدل های ایستاده دارند. به همین خاطر برای محصولاتی که نیاز به انجماد دارند، گزینه بهتری هستند. بنا به نیاز خود می توانید ساخت سفارشی یخچال ویترینی در مدل خوابیده را پیگیری کنید. معمولا درب این یخچال ها به صورت کشویی است اما شما می توانید در مدل لولایی نیز آن ها را سفارش دهید.

یخچال ویترینی ایستاده در ابعاد اختصاصی

یخچال ویترینی ایستاده در ابعاد اختصاصی

مزیت های مهم استفاده از یخچال ویترینی

این یخچال ها در دسته محصولات صنعتی قرار می گیرند و معمولا مصارف خانگی ندارند. بیشترین جایی که ممکن است یخچال های ویترینی را دیده باشید، در مراکز خرید، فروشگاه ها، مراکز خرید محصولات پروئینی و محل های نگهداری مواد خوراکی است. این یخچال ها معمولا در ابعاد، اشکال و اندازه های گوناگون تولید می شود. مزیت های بسیار مهمی وجود دارد که باعث می شود استفاده از یخچال ویترینی نسبت به دیگر موارد اولویت یابد. در ادامه مهم ترین مزیت های استفاده از این یخچال ها مورد بررسی قرار می گیرد.

 • حق انتخاب شما به عنوان خریدار در زمان خرید بسیار است. می توانید بنا به نیاز و سلیقه خود مدل ایستاده یا خوابیده را انتخاب کرده و ابعاد مورد نظر را نیز اعمال کنید. این امکان در مورد سایر یخچال ها وجود ندارد.
 • میزان فضای مورد نیاز شما می تواند در زمان ساخت سفارشی یخچال ویترینی اعمال شود و بنا به دلخواه شما میزان طبقات، درب ها و فاصله میان آن ها را تعیین کرد. این مزیت بزرگی برای صاحبین مشاغل به حساب می آید و می توانند بهترین استفاده را از فضای یخچال خود ببرند.
 • دسترسی به مواد داخل یخچال بسیار آسان است و محصولات به راحتی از دورن یخچال قابل مشاهده هستند.
 • جا به جایی یخچال های ویترینی برخلاف تصور ساده است. چرا که معمولا در زیر پایه های این محصولات، چرخ هایی تعبیه شده است تا بتواند جابه جایی آن را ساده کند.
 • شما به راحتی می توانید درون یخچال های ویترینی را نظافت کنید. خصوصا در مدل های ایستاده عملیات پاکسازی بسیار راحت تر صورت می گیرد.
 • دمای این یخچال ها بنا به نیاز شما قابل تنظیم است. البته در مدل های خوابیده میزان برودت بالاتر بوده و برای محصولاتی که نیاز به انجماد دارند مناسب تر خواهند بود.
یخچال ویترینی اختصاصی برای فروشگاه ها

یخچال ویترینی اختصاصی برای فروشگاه ها

یخچال های ویترینی برای چه مشاغلی مناسب هستند؟

کسب و کارهایی که با محصولات خوراکی و فاسد شدنی سروکار دارند، معمولا برای نگهداری محصولات خود به یخچال هایی بزرگ نیاز پیدا می کنند. یخچال های خانگی برای این افراد مناسب نیست و به فضاهایی بزرگ نیاز دارند. به همین خاطر بهترین گزینه برای خرید این محصولات، ساخت سفارشی یخچال ویترینی است. صنایع سردسازی تهران بنا به نیاز شما می تواند یخچال ها را در ابعاد، ظاهر و با مدل دلخواه برای شما طراحی کرده و بسازد. این خدمات برای صاحبین مشاغل بزرگ بسیار گزینه عالی است. چرا که می توانند بنا به نیاز خود یخچالی اختصاصی را با بهترین قیمت و کیفیت خریداری کنند. مهم ترین مشاغلی که یخچال های ویترینی برای آن ها مناسب است، به شرح زیر خواهد بود.

 • فروشگاه ها و سوپرمارکت ها
 • قنادی ها
 • بستنی فروشی ها
 • فروشگاه های محصولات پروتئینی
 • رستوران ها
طراحی و ساخت یخچال ویترینی به صورت اختصاصی

طراحی و ساخت یخچال ویترینی به صورت اختصاصی

قیمت یخچال ویترینی در داخل کشور

برای خرید یک یخچال ویترینی، اطلاع از قیمت آن بسیار حائز اهمیت است. از آنجا که این محصولات در دسته کالاهای برودتی صنعتی قرار می گیرند، معمولا به نسبت محصولات دیگر از قیمت های متفاوتی برخوردارند. اما باید بدانید که اگر این محصول را از تولیدکنندگان آن بدون واسطه خریداری کنید، می توانید با قیمت مناسب و کیفیتی خوب این محصول را به دست آورید. در صنایع سردسازی تهران ساخت سفارشی یخچال ویترینی صورت می گیرد و خریداران می توانند با توجه به نیاز خود، ابعاد و ظاهر دلخواه را ارائه داده و محصول را با بهترین شرایط دریافت کنند.

مشاهده بیشتر . . .
سردخانه زباله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *